Чим корисний подіум в квартирі?

Є багато речей, які люди часто сприймають виключно як декоративні, хоча у них є цілком собі корисні функції. Наприклад, захисні екрани на батареї не тільки приховають її непривабливий зовнішній вигляд, а й вбережуть всіх бажаючих від того, щоб обпектися об батарею, якщо вона занадто гаряча. Стінові панелі не тільки прикрашають приміщення, але і можуть глушити шум. Пухнастий килим - це не тільки декор, але і захист наших ніжок від холодної підлоги. І це тільки те, що перше в голову приходить. За фактом же, варіантів маса. І одним з найяскравіших прикладів є подіум. Більшість людей вважає, що це просто красивий інтер'єрний елемент, який додає вашому приміщенню деяку незвичайність і оригінальність. Але по факту, подіуми в квартирі можуть виконувати досить важливі і корисні функції. І саме про ці функції ми зараз і розповімо.

24/03/2021
Чим корисний подіум в квартирі?

Давайте почнемо з того, що позначимо, що ж таке подіум. Подіум - це міцна конструкція, в певній частині підноситься над підлогою. І використовувати подіум можна з різними цілями.

Зонування

Подіум відмінно зонирует простір, віднімаючи при цьому тільки кілька висоти. Але більшість сучасних кімнат спокійно можуть втратити десяток-другий сантиметрів у висоту без того, щоб в цьому просторі стало незатишно. Наприклад, в вітальні такий подіум може стати відмінним місцем для робочого столу, читальний зони або ще чогось. Звичайно, варто відзначити, що в маленьких кімнатах використовувати такий метод зонування не варто, так як в умовах невеликого простору кордону різних зон розмиті, а такий спосіб зонування відокремлює їх дуже різко і очевидно. Але з іншого боку, у великій кімнаті це може стати відмінним рішенням.

Маскування комунікацій

Якщо в кімнаті спостерігається надлишок комунікацій - різних проводів, подовжувачів та іншого подібного, то естетика кімнати помітно падає . Та й зручність теж знижується, адже постійно переступати через всі ці дроти дуже незручно. Трапляється це, в більшості випадків, через те, що розташування техніки в кімнаті змінилося і тепер розетки розташовані не так зручно, як раніше. Ще один варіант - коли значно додалося техніки і наявні розетки не справляються з навантаженням, внаслідок чого потрібні всякого роду трійники. В такому випадку вам теж допоможе подіум. Суть в тому, що під подіум цілком можна заховати всі ті дроти, які вам заважають.

Збільшення корисної площі

Цей варіант особливо популярний в спальній кімнаті . Суть його полягає в тому, що встановлюється досить високий подіум - 30 см і вище. А на нього встановлюється ліжко. Таким чином, ви не берете висоту у основного простору, так як висота стелі конкретно над ліжком не дуже важлива, адже ви спите на ній. А піт в подіумі утворюється дуже зручне місце для зберігання. Там можуть чекати свого часу сезонні речі або речі, які зараз не потрібні - зимові ковдри, запасні комплекти постільної білизни, зимові піжами і т.д. До того ж, цей спосіб зберігання вкрай естетичний, так як сам по собі подіум виглядає дуже стильно, а то, що він призначений для зберігання, можна і не здогадатися.

Корекція пропорцій

Розміщення подіуму може візуально змінити форму кімнати. Наприклад, надати їй форму квадрата, або навпаки, витягнути її. У вузьких приміщеннях подіуми встановлюються на торці, квадратні приміщення краще сприймають кутові конструкції. Це може бути відмінним варіантом для кухні , якщо ви не дуже задоволені її формою. Ну а в сукупності з зонується ефектом результат буде просто приголомшливий.

На одному подіумі красивий і функціональний інтер'єр не побудуєш. Так що варто так само потурбуватися і якісними меблями. А один з надійних і перевірених часом виробників меблів - це компанія« Smart Space ». Приходьте до нас і переконаєтеся в цьому самі.

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист