Наш блог

Популярное
Тропічний стиль в інтер'єрі

Тропічний стиль в інтер'єрі

Екзотичні країни ваблять нас своєю оригінальністю, яскравістю, незвичністю. Інтер'єри в африканському, індійському, арабському стилях здаються нам чимось настільки особливим і чарівним, що ми з радістю облаштовуємо своє житло, спираючись на якийсь екзотичний для нас стиль. І одним з таких цікавих, особливих і виразних стилів інтер'єру є тропічний стиль. Це не дивно, адже тропіки для нас асоціюються з яскравою зеленню і квітами, спекою, високою вологістю, незвичайними тваринами і птахами. Яскраві фарби, яскраві враження - ось чого чекають люди від подібного інтер'єру. Хоч цей стиль і не має такого поширення, як скандинавський, або еко-стиль, але він теж вартий уваги і навіть ретельного розгляду. Адже в літню спеку він нагадає про соковитої зелені, а взимку буде радувати асоціаціями з жарким літом. Його перевага ще й у тому, що в інтер'єрі його досить просто реалізувати.

20/03/2021
Натуральні матеріали

Натуральні матеріали

В суспільстві побутує думка, що натуральні матеріали найкращі, якісні, безпечні і практичні. Що досить далеко від істини, так як більшість з тих матеріалів, які не є натуральними, створюються для того, щоб своїх опонентів замінити, а для цього вони повинні бути дешевше, зручніше і корисніше. Але при цьому це ніяк не принижує якості перше, просто не варто дивитися на речі так однобоко. І вже точно не варто вибирати матеріали тільки за одним критерієм - власне їх натуральність. Оцінювати свій вибір потрібно всебічно, звертаючи увагу на характеристики, майбутні умови використання, бажаний термін служби і ще багато чого іншого. Простіше кажучи, як і до будь-якого іншого вибору, до вибору натуральних матеріалів потрібно підходити дуже відповідально. Сам факт наявності натуральної деревини або каменю в інтер'єрі не зробить цей самий інтер'єр краще, треба усвідомлено його підібрати і правильно впровадити в інтер'єр.

25/03/2021
Речі для тих, хто не любить прибирання

Речі для тих, хто не любить прибирання

Прибирання - як багато в цьому слові. І в основному, це страждання. Мало хто любить забиратися в будинку. А так як більшість будинків далеко не настільки продумані, наскільки б цього хотілося, то вони створюють прекрасну базу для того, щоб на кріслах накопичувалися купи одягу, предмети не складалися на місце, а залишалися де попало. І в сучасному світі це велика проблема - приділяти багато часу прибирання. Адже ми і так достатньо багато часу витрачаємо на роботу, але ж хотілося б ще й відпочивати, займатися своїми захопленнями. Тому все частіше люди замислюються про те, як би так оптимізувати своє житловий простір, щоб можливостей для створення безладу було в рази менше. Звичайно, в першу чергу варто звернути увагу на оптимізацію житлового простору. Але іноді й цього буває мало, так що доводиться шукати додаткові варіанти.

25/03/2021
Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист