Креативний дизайн
та технічні рішення

Сучасні технології
і найновіші матеріали

Ми вирішуєм всі
складні задачі в дизайні та виробництві

Власне виробництво
повного циклу

Доставка та монтаж
по Україні та Європі

Кілька слів про нас
Компанія «Смарт Спейс» - була створена людьми, об`єднаних однією ідеєю - виробництво якісних інтер`єрів.

Наша компанія славиться відсутністю страху, перед складними проектами. Наше конструкторське бюро і сучасне виробництво вирішують 95% поставлених задач, за останні 5% дизайнерських ідей, клієнт просто не готовий платити

Ми постійно розширюємо асортимент продукції, що виробляється, створюючи максимальний комфорт своїм клієнтам. Не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на пошуки того, що можуть виготовити на одному виробництві.

Наші переваги
Smart Space
Команда
Ми вивчаємо найкращих спеціалістів у всіх напрямках нашої діяльності: дизайнери інтер'єру, інженери та конструктори, спеціалісти виробництва та інші. Ми впевнені, що над вашими проектами працюють кращі з кращих!

Виробництво
Кожного року ми інвестуємо в нове обладнання та інструменти, ми ніколи не завершуєм шлях до досконалості виробу чи процесу. З кожним удосконаленням - ми збільшуємо асортимент продукції для наших клієнтів.

Ми в тренді
Наша головна задача - працювати з найновішою інформацією, і ми завжди обираємо надійних поставників. І так у всьому: програмне забезпечення для проектування та дизайну, сучасні матеріали та технології.

Досвід
Ми почали свою діяльність довгих 16 років тому, за цей час ми здобули безцінне - досвід, той дар, яким ми ділимось з вами у кожному проекті. Наш опыт - это большая экономия вашего времени и денег, оставьте время на семью.

Отзывы
Філософія компанії
Smart Space

Щоб було добре, потрібно робити добре – це просте правило можна поставити в основу філософії компанії «Смарт Спейс».

У світі швидкоплинної моди та стилю «під копірку», ми нагадуємо, що конструктив - важливий і вибудовуємо своє бачення та втілення дизайну інтер'єрів. Наша студія створена для того, щоб максимально полегшити клієнтам процес ремонту та звільнити їх від клопот та проблем, пов'язаних з ним. Ми прагнемо ергономічного, сучасного та стильного дизайну, який в той же час буде відповідати всім побажанням замовника і легко втілюватися в життя.

Саме тому ми зібрали для Вас найкращих фахівців у галузі будівництва та доповнили їхню роботу тісною співпрацею з командою дизайнерів. Так ми створюємо унікальні інтер'єри, продумані до кожної дрібниці. Компанія «Смарт Спейс» - впроваджує ідею персональної відповідальності всіх етапах виробництва, адже основа нашої філософії - це намір донести до споживача першокласний продукт. Взявши на себе відповідальність – ми не відгороджуємось від наслідків ухвалених рішень. Ми дуже любимо те, що створюємо, і не йдемо на компроміси із власними уявленнями про якість.

Зрештою, наша головна рушійна сила – це небажання зупинятися на досягнутому та розуміння, що можна робити ще краще.

Читати все
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист