Як створити інтер'єр поза часом

Як би не був хороший інтер'єр, рано чи пізно приходить час, коли його потрібно міняти. І мова зараз йде не стільки про стан речей, скільки про саму концепції всього інтер'єру. Адже час іде, люди змінюються, змінюються їхні погляди на життя і на інтер'єр в тому числі. Хоча і зміна цих поглядів у кожного проходь по-різному. Хтось 20 років цілком спокійно проживе в одному і тому ж интерьерном стилі, і навіть буде засмучений, коли доведеться здійснювати глобальний ремонт і зміну інтер'єру, адже він звик до обстановки, а зміни не любить. Для іншої людини зміна загального стилю приміщення потрібна раз в 10 років. Ну а хтось і п'ять років витримати не може - потрібні зміни і нові враження. Але в цілому все б хотіли жити в такому інтер'єрі, який влаштовував би їх якомога більш тривалий час.

25/03/2021
Як створити інтер'єр поза часом Як створити інтер'єр поза часом Як створити інтер'єр поза часом Як створити інтер'єр поза часом

Звичайно, не можна створити приміщення, яке буде служити вам років 30 без того, щоб ви від нього втомилися. По крайней мере, в його первісному вигляді. Але ось створити такий інтер'єр, який зможе бути пластичним і змінюватися разом з вами - це цілком можливо. І ось ряд рекомендацій, як це здійснити.

Очікування

Основа всього - це повне розуміння ваших очікувань. Так що и повинні дуже чітко розуміти, що конкретно ви хочете в інтер'єрі. Функціональність, мінімалістичний, оригінальність - ви повинні вибрати і сконцентрувати створення інтер'єру саме на основі ваших очікувань. Це складно, так як нас часто може нести в бік сьогохвилинних вражень, але вони швидко проходять, а інтер'єр залишиться з вами надовго. Так само важливо розуміти, що саме являє для вас таке поняття, як комфорт. Чи не в цілому, а на конкретних прикладах - колірна гамма, стиль інтер'єру, вид меблів, тип деревини, освітлення, декор та інше подібне. Так само, уточніть для себе, що конкретно ви хотіли б бачити в кожній з кімнат. Наприклад, світла і простора спальна кімната , стильна вітальня і т.д.

Виробляємо смак

Навіть смак в інтер'єрі це не те, що дається нам від народження, а то, що ми можемо виробити згодом. Так що постарайтеся і в собі його виробити, щоб в результаті створити більш елегантний і цікавий інтер'єр. Ви легко можете це зробити, вивчаючи інформацію про нові тренди, стилях інтер'єру, колірних поєднаннях і декорі. Так ви зможете не тільки зробити ваш інтер'єр більш гармонійним, а й успішно його модернізувати згодом. Хороший інтер'єрний смак важливий для кожної з ваших кімнат, як для вітальні, так і для ванної кімнати . Адже якщо ви вирішите просто робити все по сподобалася картинці, то ви багато втратите. Головна втрата, це індивідуальність. Але так само будуть ігноруватися особливості вашого житла, через що все в житті буде виглядати зовсім не так, як на вподобаному зображенні.

Робота над трендами

Природно, бажано в інтер'єр застосовувати найбільш нові та актуальні тренди. Однак, потрібно розділяти ті тренди, які перестануть бути такими за один сезон, і ті, які протримаються в рази довше. Наприклад, популярність таких інтер'єрних стилів, як мінімалізм, скандинавський стиль, лофт тривати вже не перший рік і, судячи з усього, не збирається слабшати ще найближчі років п'ять. Довгострокові тренди повинні формувати базовий інтер'єр, тобто ту його частину, яка буде практично незмінна. Ну а ті тренди, які повинні швидко прийти і швидко піти займають ту частину інтер'єру, яка легко, швидко і незатратно змінюється. Наприклад, стінна панель досить витратне вкладення і встановлювати її повинні майстра, але вона буде однаково актуальна зараз і навіть через 10 років, а картини порівняно незатратним, та й змінити їх дуже легко.

Увага на нові тренди

Увага на сучасні тренди так само треба звертати. Вони можуть стати відмінним джерелом ідей для оновлень в вашому інтер'єрі. Популярні колірні поєднання, цікавий декор, текстиль та інше - це ті самі моменти в інтер'єрі, які легко змінити. Але часто від їх зміни інтер'єр починає виглядати по-новому, більш жваво і сучасно. Використовуючи ці самі тренди, ви зможете безболісно змінити свій інтер'єр, створити нові акценти і зробити його більш актуальним. Наприклад, нові картини, плед і наволочки для декоративних подушок в вітальні можуть додати інтер'єру кольору або навпаки, зробити його більш стриманим.

Зміни в інтер'єрі

Потрібно розуміти, що «вічний» інтер'єр не може бути таким, якщо він не буде злегка змінюватися. Інакше він буде виглядати застаріло і нудно. Тому вам просто потрібно створити хорошу базу, яка легко буде приймати і вписувати в себе ці зміни. Що ж до змін, то ви можете злегка змінювати інтер'єр відповідно до сезонами, наприклад. Пухнасті наволочки, килими і пледи взимку, більш легкі і натуральні тканини влітку; картини із зображеннями, відповідними сезону. Так само, святковий декор може не тільки підняти ваш настрій, але і дати вам відволіктися від звичного стилю. До того ж, багато хто любить привозити з подорожей сувеніри - виділіть їм місце, але тільки з розрахунком на поповнення.

В будь-якому випадку, основа інтер'єру, який прослужить вам дуже довго - це якісна і стильна меблі. Без цих якостей вам швидко доведеться шукати їй заміну, що цілком може порушити споконвічну структуру інтер'єру. А придбати якісні меблі ви можете в компанії« Smart Space ».

Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.