Наш блог

Популярное
Підвісна меблі

Підвісна меблі

Іноді трапляється так, що ми хочемо бачити в своєму будинку щось незвичайне, особливе. Це може бути що завгодно, так як у різних людей різні смаки. І іноді цю інтер'єрну дивину досить складно дістати. Але це не означає, що від ідеї потрібно відмовитися. Навпаки, якщо вже є щось, що ви так сильно хочете, то потрібно щосили намагатися, щоб у вашій квартирі воно з'явилося, інакше ви будете ще довго мучитися думками про те, що може бути, все ж варто було піти на поводу у бажань, а не відмовлятися. Яскравим прикладом таких нестандартних інтер'єрних рішень є підвісна меблі. Вона не дуже поширена, але багато хто визнає, що виглядає вона дуже цікаво, вишукано і стильно. Звичайно, не у всіх стилях інтер'єру вона доречна, але при належному вмінні і бажанні в більшість інтер'єрів її все ж можна вписати. У даній статті ми розповімо вам про найпопулярніші видах підвісний меблів, які тільки використовуються в інтер'єрі.

24/03/2021
Особливості облаштування вітальні

Особливості облаштування вітальні

З одного боку, до вітальні не пред'являється ніяких особливих вимог і ніяких специфічних, вузько функцій вона не має. Це просто кімната, де люди проводять вільний час. Але це поверхневий погляд і при більш ретельному розгляді виявляється, що у цієї кімнати безліч функцій, кожна з яких досить важлива, щоб нею знехтувати. Це кімната, де зустрічають гостей, відпочивають, спілкуються з родичами, займаються своїми захопленнями, грають, вживають їжу і ще багато ще чого. Так що кімната повинна бути спроектована з великою майстерністю, щоб користуватися кімнатою було зручно при будь-яких діях. Та й зовнішній вигляд відіграє чималу роль, адже приємно перебувати в гарній кімнаті, а не просто функціональною. Однак, це не важко зробити навіть для людини, який володіє поверхневими знаннями про інтер'єр.

25/03/2021
Тренди цієї зими

Тренди цієї зими

Цілком природне бажання - злегка міняти свій інтер'єр слідом за зміною сезонів. Адже в кожному пори року є своя чарівність, і в кожному є речі, які б хотілося отримати. Наприклад, влітку хочеться сховатися від спеки і бачити будинку легкість, простір і прохолоду в інтер'єрі. Навесні хочеться бачити відображення того буйства зелені, яке відбувається на вулиці. Восени хочеться додати в інтер'єр затишку і осінньої ностальгії. Ну а взимку будинку хочеться відчувати затишок, комфорт і тепло, які ми не зустрічаємо на вулиці. Так що не варто дивуватися тому, що на кожну пору року у дизайнерів знаходяться свої тренди, які і дають споживачам те, його вони бажають. І ця зима не виняток. Так що в цій статті ми зібрали найцікавіші зимові тренди, які допоможуть вам не тільки отримати бажане, але так само і зробити свій інтер'єр більш стильним.

24/03/2021
Підписуйтесь!
Получайте последние новости и предложения
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.