Помилки в інтер'єрі дитячої кімнати

З одного боку, інтер'єр дитячої кімнати досить проста і нескладна річ. Але з іншого боку, саме через те, що в тій кімнаті житимуть діти, виникає безліч нюансів, про які дорослі можуть забути або просто не врахувати. Тому хоч інтер'єр і не складний, але він потребує уваги та зосередженості. А ще – розуміння того, які потреби можуть виникнути у дитини щодо інтер'єру. Погодьтеся, звучить досить складно.

08/10/2022
Незвичайний інтер'єр дитячої кімнати

Тому багато батьків, бажаючи своїй дитині тільки кращої, делегують дизайнерський клопіт професійним дизайнерам. І це мудре рішення, тому що дизайнери працювали над проектами безлічі дитячих кімнат, і вони вже на підсвідомому рівні вичленюють все необхідне для дитячого інтер'єру. Однак це зовсім не означає, що батьки самі не зможуть розібратися з інтер'єром дитячої кімнати. Зовсім навпаки. І для цього їм знадобиться трохи завзятості та інформації. У цій статті вам розкажуть про найпопулярніші помилки, які допускаються під час створення дитячої кімнати. Знаючи про ці помилки, ви точно зможете зробити для своєї дитини більш зручний, практичний та гармонійний інтер'єр. Отже, основні помилки.

Безпека

Безпека – головний принцип дитячої кімнати. Це дорослі усвідомлюють свої дії, діти ще не до кінця розуміють, що саме вони роблять. Тому від усіх можливих небезпек їх треба захистити. Всі комунікації в кімнаті повинні бути, по-перше, добре заховані, по-друге, заземлені та ізольовані. Усі розетки у кімнаті повинні мати спеціалізовані затички. Вибираючи килим для дитячої кімнати віддайте перевагу синтетичним варіантам з коротким ворсом – у них не заводяться комахи, і вони практично гіпоалергенні. Це саме стосується і подушок з ковдрами. В іншому ж краще віддавати перевагу натуральним матеріалам. Це відноситься до настінних, підлогових і стельових покриттів, постільної білизни, оббивки меблів і т.д.

Захаращення

Не забивайте простір. Пам'ятайте, що дитяча кімната – це не додаткова комора для зберігання серванту, старої шафи та трьох наборів святкового посуду. І дитині не потрібні два гігантські крісла, банкетка та журнальний столик. У дитячій кімнаті, як і в батьківскій спальні, не повинно бути нічого зайвого чи марного. З віком склад меблів буде змінюватися, але це не привід закуповувати меблі відразу на всі віки до 18. Краще залиште простір - це буде набагато корисніше і правильніше. Згодом кімната все одно наповнюватиметься – у дитини з'являться захоплення, виникне потреба в додаткових шафах для одягу.

Кольорова гамма

Колірна гама приміщення дуже впливає на настрій, і навіть самопочуття дитини. Навіть дорослим часто дають рекомендації щодо кольорової гами вітальні, спальні, кухні. Тому правильний вибір кольорів для дитячої кімнати є важливим елементом роботи над інтер'єром. Для новонароджених малюків рекомендуються світлі, натуральні тони – пісочний, бежевий, світло-блакитний, ніжно-зелений та ін. Позитивно позначаються малюнки з тваринами, рослинами, комахами – це дозволяє дитині виявляти її природну цікавість і з дитинства пізнавати світ. Дорослішу дитину можна запитати про її улюблені кольори і, створюючи інтер'єр, вже відштовхуватися від цього.

Відсутність місця

Дітям потрібне місце для ігор – це незаперечний факт. Йдеться і про додатковий простір у кімнаті та про зручне «робоче» місце, де дитина могла б вільно займатися творчістю – малювати, вирізати, клеїти тощо. Зручний столик, стільчик та якісна настільна лампа будуть дуже доречними. Так само буде доречним простір посеред кімнати, де дитина могла б грати в активні ігри, збирати конструктор, збирати пазли.

Меблі

Часто дорослі оцінюють дитячі потреби собою. Тому і меблі підбирають такі, які б їм хотілося бачити в кухні, наприклад, - важку, дорогу і супер-вишукану. Але для дітей це зовсім непотрібні атрибути. Навпаки, для дитячої кімнати краще вибирати прості, лаконічні, легкі та недорогі меблі, які буде легко пересувати, а у разі поломки не шкода буде викинути. Використовуйте комоди замість шаф – шафи для дітей не підходять, тому що у дітей зростання далеко не те, щоб користуватися шафами без додаткових зусиль.

Освітлення

Поганим освітленням ви можете сильно зіпсувати своїй дитині зір і поставу, а також геть-чисто відбити бажання щось читати, грати з якимись дрібними деталями і т.д. Світло в дитячій має бути рясним, якісним і яскравим. Він має захоплювати все приміщення. Причому варто використовувати як стельові світильники, так і настінні, настільні. Настінний світильник з неяскравою лампою можна розмістити біля ліжка, щоб під час підготовки до сну дитини не подразнювало яскраве світло. Настільний світильник доречний на робочому столі. Таким чином ви захопите всю кімнату і у вас будуть освітлювальні прилади на всі випадки життя.

Важливо розуміти, що дешеві меблі не означає неякісні меблі. Якщо ви хочете, щоб ваші діти спали на ліжках, які ідеально підходять їм, звертайтесь до компанії «Smart Space».

Підписуйтесь!
Отримуйте останні новини та пропозиції!
Спасибо что интересуетесь товарами Smart Space
Вы смотрите то то то то, обычны вместе с этим смотрят еще это и это.

Завантажити 3D моделі

Робіть ваші проекти швидше, завдяки нашим 3D моделям

Прайс- лист

Вхід на сайт

Надсилаючи форму, я погоджуюся на обробку персональних даних.
— Поля, обов'язкові для заповнення